Yeni Nesil Msn

Windows yazılımlarını geliştirmeye devam ediyor. Özellikle kullanıcılardan gelen, geri bildirimler ile yoluna devam ediyor. Sosyal paylaşım sitelerinin popülerliğini arttırması sonucu, messenger’da artık sosyal paylaşım işlevini arttırmaya başladı.  Bildiğiniz gibi artık msn’de tek tıkla sosyal paylaşım bölmesine de ulaşabiliyorsunuz. Yani facebook.com adresine girmeden, paylaşıma devam edebiliyor ve haberleri yani arkadaşlarımızın paylaşımlarını dikkat ile takip edebiliyoruz.

Bunun yanı sıra hotmail.com’da yapılan yenilikler ile, maillerimize daha çabuk ulaşabiliyor. Hotmail.com üzerinden, msn listemizde ki kişiler ile bağlantı kurabiliyoruz. Kısaca özellik olarak epey bir genişleme kaydedildi.

Video paylaşımı, HD görüntü kalitesinde görüntülü konuşma gibi özellikler, kullanıcı sayısının da daha fazla artmasına sebep oldu. Messenger indir Özellikle HD görüntü kalitesinde sohbet edebilme imkanı sayesinde, artık daha net bir görüntü ile konuşabiliyoruz. Ama bu sizi asla aldatmasın! Bağlantı hızının yetersiz kaldığı durumlarda ve özellikle kamera özelliklerinin düşük olduğu kullanıcılar, o kadar da net bir görüşme sağlayamıyor. Takip ettiiğimiz bu özelliğin Windows tarafından geliştirimesinin yanı sıra, kullanıcıların da değişen teknolojik özellikler ile kameralarını upgrade etmeleri gerekmektedir.

Siz bütün bu olumlu yada olumsuz özelliklere, Windows Live Messenger indirerek sahip olabilirsiniz. İndirme ve kurma işlemi ortalama 3 dk sürmektedir. Bu 3 dk. sonunda kolaylıkla, arkadaş listenize sevdiklerinizi ekleyebilir ve konuşmaya başlayabilirsiniz.

Bir sonra ki Windows Live Messenger indir yazımızda ise msn eklentileri hakkında siz takipçilerimize daha fazla bilgi sunmaya çalışacağız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s